Każdy w swoim życiu przechodzi zmiany.

Mi do tej pory wszystko uchodziło bezkarnie, mogłam jeść do woli wszystko i o każdej porze, a nie odczuwałam tego ani na wadze ani na wyglądzie. Aż do czasu, kiedy z wiekiem mój metabolizm zaczął zwalniać. Przyszedł ten dzień kiedy moje nawyki żywieniowe nie zmieniły się, a zaczęłam przybierać pomału na wadze.

Nie podobało Mi się to !!!!

Słowa DIETA kojarzyło mi się tylko z wyrzeczeniami i ograniczeniami. Jeszcze wtedy nie wiedziałam że można jeść smacznie i zdrowo i nie jest to żadna Dieta, ale przede wszystkim zmiana w Stylu Życia i myślenia.

Często słyszałam, że coś jest nie zdrowe czy nafaszerowane chemią. Ale muszę się przyznać nie zwracałam na to uwagi, a wręcz pół żartem pół serio uważałam że mnie to nie dotyczy …:)

Nic nie dzieje się przypadkiem.

W końcu postanowiłam coś zmienić. A raczej postanowiłam się zmienić. I jak za dotknięciem magicznej różdżki (siły pozytywnego myślenia i przyciągania ) Nagle zaczęłam na swojej drodze spotykać ludzi, którzy myślą podobnie jak Ja. I szukają odpowiedzi na pytanie ? Jak Być Szczęśliwym i Zdrowym ?

Tak narodziła się Zielona Wiedźma.

A wraz z nią pomysł na prowadzenie bloga. Od razu chcę zaznaczyć że nie jestem dziennikarką, blogerką czy specjalistą od żywienia. Jestem przede wszystkim Kobietą Matką Żoną która na łamach Zielonej Wiedzmy chce was zabrać w swoją podróż. Pokaże wam że zmiany nie są proste, ale warte by je wprowadzić.

To początek drogi.

Moja podróż zaczyna się Tu i teraz od tego pierwszego wpisu.

Pozdrawiam

Zielona Wiedzma

(Visited 268 times, 1 visits today)
Podziel się