Wzruszająca i bardzo osobista przemowa Madonny z gali Billboard 2016 Women in Music

Madonny z gali Billboard 2016 Women in MusicWzruszająca i bardzo osobista przemowa Madonny z gali Billboard 2016 Women in Music. POLSKIE NAPISY

A to Jej wypowiedz :

 

W Nowym Jokru miałam seks z bananem,wiec….

Przede wszystkim chciałam podziękować Labirynth, to był niesamowity występ. Mogę to odłożyć? Przepraszam… Tak jest dużo lepiej. Zawsze czuję się o wiele lepiej z czymś twardym miedzy nogami. Dziękuję za docenienie moich umiejętności kontynuowania kariery przez 34 lata, w obliczy jawnej mizoginii, seksizmu, ciągłemu poniżaniu i nieustająych obelg.

Kiedy zaczynałam, nie było internetu, wiec ludzie musieli mówić wszystko prosto w oczy. Było niewiele osób, które musiałam poklepywać po plecach. Bo życie wtedy było łatwiejsze.

Gdy przeprowadziłam się po raz pierwszy do NY, byłam nastolatką.

Był rok 1979, a NY był przerażającym miejscem. W pierwszym roku mierzono do mnie bronią, zostałam zgwałcona na dachu budynku, mając przystawiony nóż do szyi i włamano się do mojego mieszkania tak wiele razy, że przestałam zamykać drzwi.

W kolejnych latach straciłam prawie wszystkich przyjaciół, z powodu AIDS, narkotyków czy strzelanin.

Możecie sobie wyobrazić, że te wszystkie niespodziewane zdarzenia nie tylko pomogły mi się stać, odważną kobietą która stoi przed wami, ale uzmysłowiły mi też że jestem wrażliwa. I że w życiu nie ma prawdziwego bezpieczeństwa poza wiarą w samego siebie.

I zrozumiałam że mój talent nie jest moją własnością…

Nic nie jest moją własnością.Wszystko co mam jest darem od Boga. Nawet te wszystkie k*rewskie wydarzenia, które mi się przytrafiają też są darem, które dają mi lekcję i sprawiają że jestem silniejsza.

 

(Visited 1 478 times, 1 visits today)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Shopping Cart
Podziel się
Przewiń do góry